Sıkça Sorulan Sorular.

Neden DavetGönder kullanmalıyım?

Düğün, doğum günü, etkinlik, kutlama ve organizasyonlarınız için kağıt davetiye bastırmaya yada almaya gerek yok. Davetiyelerin her birini yazıp postalamaya da gerek yok. DavetGönder ile dijital davetiyeni hemen oluşturabilir, yakın ve uzaktaki tüm tanıdıklarına kolayca ve anında gönderebilir, katılım durumlarını online ortamda takip edebilirsin.

Ekstra masraf yada ücretlendirme var mı?

Hayır. DavetGönder’i ücretsiz kullanabilirsin. Herhangi bir gizli ücretlendirme yoktur. Tabi ki hizmetten memnun kaldıysan DavetGönder’i arkadaşlarına tavsiye edebilirsin.

Nasıl davetiye hazırlarım?

Çok yakında herşeyi kendin yapabileceksin. Çalışma tamamlanana kadar iletişim bölümünden bize eposta gönder, bir kaç basit adımla biz sana davetiyeni oluşturmana yardımcı olalım.

Nasıl davetiye gönderirim?

Davetiyeni oluşturduktan sonra sana özel vereceğimiz davetiye web sayfanın adresini arkadaşlarına eposta ile paylaşabilirisin. Davetiye göndermek bu kadar kolay.

Ne tür davetiye oluşturabilirim?

Düğün, nişan, doğum günü, parti, kutlama, seminer, toplantı, baby shower, bekarlığa veda, etkinlik ve aklına gelebilecek her tür organizasyon için davetiye oluşturabilirsin.

İstediğim kadar davetiye gönderebilir miyim?

Kesinlikle. İstediğin kadar davetiye oluşturup istediğin kişilere gönderebilirsin. DavetGönder de herhangi bir sayı kısıtlamamız yok.

Hakkımızda

DavetGönder platformu dijital davetiye göndermenizi sağlar. Düğün, doğum günü, seminer, kutlama yada çeşitli organizasyonlarınız için web sitesi görünümlü davetiye oluşturabilir ve sevdiklerinize ücretsiz gönderebilirsiniz.

Sosyal Ağlar

İletişim

info@ayya.com.tr
+90 555 393 57 11
İstanbul, Türkiye.